KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13117001
nr 1311 7001
Jean-Baptiste Valadié
(f. 1933), Frankrike
Blandteknik, Signerad, 47x40 cm
Jean-Baptiste Valadié, fransk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:19:04
20/2 21:38:24
450 kr
29/2 15:56:39
Jean-Baptiste Valadié
Läs mer om Jean-Baptiste Valadié